Supplier Quality Engineer

Non-automotive partnerem keresi beszállítói minőségügyi pozícióba új kollégáját

Az Ön új cége

Partnerünk Európa egyik legnagyobb, holland hátterű gyártócége , ahol világszerte többezer munkavállalót foglalkoztatnak. A cég non-automotive felsőkategóriás termékek és kiegészítőinek gyártásával foglalkozik. A vállalat legfőbb célja a magasabb teljesítmény és a piacvezetővé válás.

Sokoldalú, beszállítói minőségügyi munkakörbe várják új kollégájukat! Ha a fentiek felkeltették érdeklődésed, várom jelentkezésed!

Feladatai az új pozícióban:

  • Napi szintű kapcsolattartás a központi SQA csapattal
  • Beszállítói reklamációk kezelése, intézkedések nyomonkövetése
  • Beszállítói minőségi értékelések készítése és havi szintű riportálása
  • Folyamatos kommunikáció a beszállítókkal
  • Beszállítói problémák esetén válogatások koordinálása

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú végzettség (előny a műszaki diploma)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Beszállítói minőségbiztosítási tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől

  • Versenyképes kompenzációs csomag (étkezési támogatás, cafeteria, bejárás támogatása: benzintámogatás, ingyenes céges buszjáratok, jelenléti bónusz, éves bérfejlesztés)
  • Családtámogatási juttatások
  • Rugalmas munkaidő, kiszámíthatóság
  • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség, angol tanfolyam
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1181820

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196